Книжки з охорони праці

Отруєння отрутохімікатами

Халмурадов. Безпека життєдіяльності. Перша допомога в надзвичайних ситуаціях

У сільських мешканців, а за останні роки і у міських при обробці виділених земельних ділянок (городів, садів), відно­сно часто трапляються випадки отруєння отрутохімікатами, які поділяються за походженням та призначенням на кілька груп.
За призначенням виділяють:
гербіциди і дефоліанти — для боротьби з бур'янами;
інсектициди — для впливу на шкідливих комах;
— фунгіциди — для знищення грибів;
— зооциди — для боротьби з гризунами. _
За походженням виділяють: хлорорганічні, фосфорорганічні і
ртутьорганічні сполуки, ціаніди, препарати міді, миш'яку та ал­калоїди Вказані речовини застосовують і в побуті для боротьби з комахами домашніх тварин (блохи), помешкань (таргани, міль,
комарі і т. ін.). . . .
Більшість отрутохімікатів має властивість довго зберігатися і накопичуватися у навколишньому середовищі (рослинах, грун­ті водоймищах), звідки вони можуть потрапляти до організму людини. Так, фосфороорганічні сполуки найменш стійкі, збері­гаються до 1 місяця, а хлорорганічні сполуки — дуети — до 8— 10 років Крім того ці речовини мають тенденцію до кумуляції у жировій тканині, тому, переходячи до організму поступово, у невеликій кількості, накопичуються і викликають хронічне от­руєння.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk1
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk1 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.