Книжки з охорони праці

Походження отруєнь

Халмурадов. Безпека життєдіяльності. Перша допомога в надзвичайних ситуаціях

За походженням розрізнюють виробничі та побутові отруєння.
Виробничі отруєння трапляються у випадках порушення тех­ніки безпеки праці або, частіше, у випадках аварій на хімічних підприємствах чи в лабораторіях.
Побутові отруєння, в свою чергу, поділяються на випадкові та навмисні.
Випадкові побутові отруєння найчастіше мають місце при не­дбалому зберіганні ліків чи інших отруйних речовин, які застосо­вуються у побуті, городництві або садівництві. Найчастіше стра­ждають малі діти або дорослі, які перебувають у нетверезому стані. Щоправда, іноді дорослі тверезі люди випадково вживають отруту, переплутавши її з іншими речовинами.
Мав місце випадок, коли один господар, готуючись до обприскування саду, в одну пластикову літрову єм­кість налив інсектициду а в іншу, таку ж саму, - питної води. У процесі роботи він випадково, замість води, відпив невеликий ковток рогору. Зрозу­мівши свою помилку, постраждалий намагався само­стійно промити шлунок, викликав блювоту, але через кілька годин настала смерть.

Ви бачите тільки 41% питання.

Текст смс:
kkdtk1
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk1 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.