Книжки з охорони праці

Транспортування постраждалих

Халмурадов. Безпека життєдіяльності. Перша допомога в надзвичайних ситуаціях

На сьогоднішній день вже недостатньо покласти пост­раждалого до машини і швидко його транспортувати. Постраж­далого слід підготувати до транспортування. Немає сумніву в то­му, що невідкладна долікарська допомога повинна бути надана на місці події. Обсяг цієї допомоги залежить від досвіду і знань того хто надає допомогу.
Транспортування постраждалих може виконуватися ручним методом або транспортним.
Спосіб транспортування і перенесення постраждалого зале­жить від характеру і місця ушкодження, його загального стану, а також від кількості людей, які надають допомогу, та їх фізичних можливостей.
Ручне транспортування застосовується частіше при нещасних випадках або катастрофах з метою винести постраждалого із зони ураження.
Перенесення постраждалого однією людиною викону­ється тоді, коли немає іншої, або там, де цього вимагають умови місцевості, коли до постраждалого може дістатися лише одна людина (рис. 2.9).

Ви бачите тільки 25% питання.

Текст смс:
kkdtk1
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk1 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.