Книжки з охорони праці

Нормативи екологічної безпеки

Тарасова. Екологічна стандартизація і нормування антропогенного навантаження на природне середовище

Показники нормування накопичення відходів. Рівень накопичення відходів на території підприємства звичайно встановлюється за двома показникам:
гранична кількість токсичних промислових відходів на території підприємства;
граничний вміст токсичних сполук в промислових відходах
Гранична кількість відходів на території підприємства - це така їх кількість, яку можна розмістити при умові, що можливе накопичення шкідливих речовин у повітрі не перевищує 30% ГДК в повітрі робочої зони, тобто ГДКрз.
Гранична кількість відходів визначається шляхом:
вимірювання вмісту токсичних речовин у повітрі (з врахуванням ефекту сумації);
отриманням середньозваженої концентрації;
поділом її на відповідне значення 0,3 ГДКрз.
Показники нормування забруднюючих речовин в харчових продуктах. Основний показник - допустима залишкова кількість (ДЗК) шкідливої речовини в продуктах харчування (ГДКпр> або у врожаї на 1 кг кормових або харчових продуктів.
ДЗК - допустимі залишкові кількості - це максимальні кількості речовини, які надходячи в організм протягом всього життя, не викликають ніяких порушень у здоров'ї дітей та дорослих людей.
ГДКпр - це гранично допустима концентрація шкідливої речовини в продуктах харчування, яка протягом необмеженого часу (при щоденному впливі) не викликає захворювань або відхилень у стані здоров'я людини.
Показники нормування екологічної безпеки:

Ви бачите тільки 23% питання.

Текст смс:
kkdtk1
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk1 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.