Книжки з охорони праці

Стандарти з методів і методик визначання забруднюючих речовин у повітрі

Тарасова. Екологічна стандартизація і нормування антропогенного навантаження на природне середовище

Система стандартів з методів і методик визначання забруднюючих речовин у повітрі розглядає методи пошарового відбирання проб для оцінювання якості навколишнього середовища, методи визначання швидкості та витрат газопилових потоків, які відходять від стаціонарних джерел забруднення, методи визначання тиску та температури газопилових потоків, які відходять від стаціонарних джерел забруднення; методи визначання вологості газопилових потоків, які відходять від стаціонарних джерел забруднення, прилади для відбирання проб повітря населених пунктів, газоаналізатори автоматичні для контролю забруднювачів, засоби вимірювань витрати, обсягу або маси рідини і газу, що протікає та ін.
Основні стандарти з методів визначання забруднюючих речовин у повітрі
Державні і міжнародні
ДСТУ ISO 4219:2004 Визначення газоподібних сірчистих сполук в ISO 4219:1979 навколишньому повітрі. Обладнання для відбирання проб.
ДСТУ 2608-94 Аналізатори газів для контролю атмосфери.
Загальні технічні вимоги і методи випробувань. ДСТУ ISO 9359-2003 Метод пошарового відбирання проб для ISO 9359:1989 оцінювання якості навколишнього середовища.
ДСТУ 2603-94 Аналізатори газів для контролю викидів промислових підприємств. Загальні технічні вимоги і методи випробувань.
Міждержавні і європейські ГОСТ 17.2.4.01-80 Метод определения величиньї каплеуноса после мокрьіх пилегазоочистньїх аппаратов.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk1
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk1 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.